Aksesuar

2016 Modasında En Trend Aksesuarlar

2016 MODASINDA EN TREND AKSESUARLAR

Aksesuarlar kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak en sık kullandığımız detaylardandır. Bazen bir kıyafetin tüm ihtişamını ortaya koyan yalnızca doğru aksesuar seçimi olmaktadır. Kıyafetle uyumlu, yeri geldiğinde ışıldayacak ve sade ama zevkli bir dokunuş olarak kullandığımız aksesuarlar her yıl farklı tasarımlarla modaya yön veriyor. 2016 modasında en trend aksesuarlar arasında püskül etkisi açıkça görülebiliyor.

Puskullu-aksesuarlar-2016

Kombinasyonların Son Noktası

Aksesuar demek kıyafet cümlesinin son noktası demektir. Bu sebeple her yıl tasarlanan kıyafetlere göre şekillenir aksesuar modası. 2016 modasında en trend aksesuarlar içinde, etnik esintilerin izleri, çiçeklerin bahar havası, iri tasarlanan kolye ve yüzükler göze çarpıyor. Saray havasını andıran iri taşlar, saç aksesuarları ve tasma tarzı kolyeler kıyafetlere ayrı bir hava kazandırıyor. Kürk yakalar ve kolluklar bu yıl manto ve kabanları süsleyecek.

iri-desenli-kolye-2016

Kemerler ve Deri Bileklikler

Bilekliklerde bu yılın trendi deri olarak görünüyor. Deri tokalı bilekliklerin spor şıklığı taçlandırdığını söylemek gerekir. İri taşlı yüzükler 2016 modasında en trend aksesuarlar kategorisindeki parçalardan. Jeanlerin, oversize tunik ve hırkaların vazgeçilmezi kemerler yine en sık kullanılacak olan aksesuarlardan.

tas-detayli-kot-aksesua2016

Bu yıl kemer modasında zincir detayları etkisini devam ettiriyor. Deri kemerlerde bordo, hardal ve beyaz renkler ile farklı stillere imza atmak mümkün. Başta kürk yakalar olmak üzere deri ve taş detaylı yakalar, bu sezonda mutlaka kullanacağımız aksesuarlardan olacak.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close