Moda

2018 Yılının En Şık Kadınları

Bu yıl da şıklığı ile gözleri kamaştıran dünyaca ünlü kadınlar, sizlerin beğenisi ile buluşuyor.

Straplez giyim tarzı ve seçmiş olduğu mini elbiseleri ile Kristen Stewart  saç ve makyaj stili ile bütün bir kombin oluşturarak 2016 yılının en şık kadınları arasına girmiştir. Jennifer Lopez de her yıl olduğu gibi bu yıl da şıklığı ile göz kamaştırıyor.

jennifer-lopez-2016

Seksi tarzı ve giydiği tulumları ile kadınların gözdesi olan latin güzel de şıklığı elden bırakmıyor. Jennifer Garner,  günlük yaşamında spor giyimden vazgeçmezken, özel günlerde şıklığını koruyor. Julia Roberts, her zaman olduğu gibi bu yıl da sadeliğinden vazgeçmiyor.  Moda öncüsü Kate Moss, kendi stili ile şıklığını sürdürüyor.

kate-moss-2016

Demet Kutluay,  sade giyim tarzı ile şıklığını devam ettiriyor. Kim Kardashian, seksiliğinden ödün vermeyerek, her giydiği ile bu durumunu koruyor. Kate Winslet, oyunculukta olduğu kadar şıklık yarışında güçlü durmayı başarıyor. Mary Kate Olsen, bohem tarzı ile moda takibinden geri kalmadığını gösteriyor. Lindsay Lohan,  giyim tarzı ile skandallara imza atmaya devam ediyor. Katie Holmes, sade şıklığı ile her zaman stil ikonu olmaya devam ediyor.

katie-holmes-2016

Cesur kıyafetleriyle İvana Sert, adından çokça söz ettiriyor. Bohem giyimini tercih eden Milla Jovovich, dantel detaylardan vazgeçemiyor. Madonna da giydiği kostümler ile tarzını yansıtıyor. Miranda Kerr, anneliğinin yanı sıra seksi giyinmeyi seviyor.

En şık kadınlar her yıl olduğu gibi bu yılda çok şık ve şık olmaya devam ediyorlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close