Moda

Çanta Modelleri

2018 yılına girmemizle birlikte geçen senenin trend çantaları artık raflardan yavaş yavaş kalkıp bu senenin moda çantaları ile dolmaya başlıyor. Bir bayanın değişmez bir aksesuar olan çantalar her yıl değişim rüzgârından etkilenerek yeni bir moda akımının içine girmektedir. Yeni bir yıl başlıyor ise yeni bir moda akımı da başlıyor demektir. Bunu düşünen çanta tasarımcıları 2017 yılı çanta modellerini tasarlayarak bayanların beğenisine sunmaya başladılar.

canta-modelleri-7

2018 yılı çanta modelleri her bayanın gözünü alacak, her bayanın zevkine uygun, şık ve bir o kadar da kullanışlı olmasına dikkat edilerek tasarlanmış. Moda günlerinde ünlü çanta markalarının defilelerde kullandığı çanta modelleri bu senenin trendlerini belirlemiş durumda.

2018 yılı çanta modellerinde ön plana çıkan detay çantaların asileşmiş bir görünüme sahip olması.

Tasarımcılar çanta modellerine kazandırdıkları asi görünüşle bayanların daha asil ve zengin bir duruşu olmasını sağlamak istemişlerdir.

2018 yılı çanta modellerinde öne çıkan diğer bir detaya bakacak olursak zincir, metal kurdele ve diğer metal aksesuarların bolca kullanıldığını göreceğiz. Taşıma saplarında zincir kullanarak çanta estetik katılmak istenmiş ve metal aksesuarlarla çantanın şıklığı tamamlanmıştır.

canta-modelleri-7
canta-modelleri-7
canta-modelleri-6
canta-modelleri-6
canta-modelleri-5
canta-modelleri-5
canta-modelleri-4
canta-modelleri-4

2018 yılı çanta modellerine damgasını vuracak olan diğer bir çanta modeli de kürklü çantalardır.

Kış günlerinin vazgeçilmezi olarak sıcak bir görünüm sağlayacaktır. Zincir ve metal aksesuarla süslenmiş olan kürklü çantalar kış modası içerisinde bayanların vazgeçilmezlerinden biri olacaktır. 2018 yılı çanta modelleri yaz sezonu için tasarımlar şimdiden hazırlanmış durumda.

 

Yaz sezonunda parlak kumaşlar, basit tasarımlar, tek ya da iki zıt renklere yer vererek son derece iddialı çantalar bayanları bekliyor. Geceler için kullanılacak el çantalarını da unutmayalım. Bu sezonun özel gece çantalarında ise daha çok parlak renklere ve pullu desenlere yer verilmiştir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close