Moda

2018 Eldiven Modelleri

Bir kıyafetin tam olması için doğru aksesuarların kullanılması gerekir. Kıyafetler de kullanılabilecek birçok aksesuar bulunmaktadır. En çok tercih edilen aksesuarların içinde olan eldivenler, bazen aksesuar olarak kıyafeti tamamlaması için kullanılırken, kış aylarında da soğuğa karşı kullanılmaktadır.

Eldiven birçok kıyafette kullanıldığı için çok fazla eldiven çeşidi bulunmaktadır ve her yıl yeni modeller çıkmaktadır. 2018 eldiven modelleri olarak çok fazla çeşitten en çok tercih edilen eldiven çeşitlerine bakalım.

En Trend Eldiven Modelleri

2018 eldiven modelleri arasında en değişik olan modellere bakacak olur isek, çok fazla çeşitte örgü model ile karşılaşırız. Bileği saran nohut modelin de örülmüş baş parmak ve öbür parmaklar bir parça gibi görünen parmak uçları açıkta olan model. Yine iki parça yaprak yaprak örülmüş olan üst kısma da baykuş gözleri ile burnu yapılıp dikilerek detay verilmiş olan model.

Bilek kısmından daha yukarı kadar örülmüş, parmak uçları açıkta kalmış olan üzerine de değişik renklerde çiçek motifleri ile detay verilmiş olan model. Parmaklı olarak örülmüş ve üst kısmına parlak boncuklar ile motif yapılmış olan model.

2018 eldiven modelleri sadece örgü modellerden oluşmuyor.

İç kısmı deri üst kısmı güderi olan bilekten az yukarı da kesilmiş bilek kısmı ince kemer detayı ile zenginleştirilmiş olan koyu kahverengi renkte olan model.

Klasik bir model olan siyah renkte deriden yapılmış bilek kısmına yırtmaç yapılarak zenginleştirilmiş olan model. Kül rengi üst kısmın köşesine kurdele detayı ile zenginleştirilmiş olan model.

Alt kısmı kırmızı kadife kumaştan yapılmış üst kısmı da kırmızı deriden yapılış olan üst kısımda parmakların birleşim noktaların da olan dikişler daha belirgin olarak dikilmiş olan boyu da bilekten yukarı da bitmiş olan model.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close