Güzellik

2018 Saç Renkleri

Acaba bu kışın en fazla tercih edilen saç renkleri hangileri olacak acaba? 2018 Kış Saç Renkleri Modası hangi renklerin hâkimiyetinde olacak? En çok hangi renk tercih edilecek? Kafanızdaki soru işaretlerini Pofiks.com ekibi olarak ortadan kaldırmaya çalıştık.

Saç renklerinde de dönemsel olarak moda akımı haline gelen trend olan renkler vardır. Peki bu sezon hangi renkler moda? Bu sezonun en fazla kullanılacak saç tonlarını sizler için sıraladık. Saçlarınızda doğal bir görüntü oluşturabilmek için ten renginizi, kaş renginizi ve yüz hatlarınızı dikkate almayı unutmamalısınız.

2018 Kış Saç Renkleri Modası

1-Bal Köpüğü: Bal köpüğü rengi son yılların en çok tercih edilen renklerinden biri olmuştur. Bunu bu kışta hiç şüphesiz sürdürecektir.

2018 saç rengi
2018 saç rengi

2-Doğal Işıltılar: Doğallığa dönüşün popüler bir hal almasıyla ortaya çıkan ışıltılı modeller, saçlarını tamamen boyatmak istemeyenlerin tercihini oluşturuyor.

2018 saç rengi
2018 saç rengi

3-Kızıl-Kahve Tonları: Saç renginde yoğun değişiklik istemeyen kadınlar için vazgeçilmez bir alternatif olabilir.

2018 saç rengi
2018 saç rengi

4-Gri: Son iki sezondur altın çağını yaşayan gri saçlar bu kış aylarında da zirvede yer alıp adından sıkça söz ettirecektir.

2018 saç rengi
2018 saç rengi

5-Siyah Rengin Kırılması: Siyah rengin dışardan sert bir ifade yarattığını düşünen kadınlar saçlarını tamamen değiştirmeden kahverengi gölgeyi tercih edebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close