Moda

Altın Takı Modelleri

Biraz pahalı bir model olsa da birçok kadının sevdiği altın takılar, zarafeti ile göz doldurmayı başarmaktadır. Eski modellere bakıldığı zaman sadece saf altından yapılan, içerisinde veya üzerinde herhangi bir şeyle birleştirilmemiş sade, gösterişsiz modellere rastlanmaktadır. Günümüzde ise içerisinde altın dışında başka taşların bulunduğu altın takı modellerini kolye, yüzük, küpe, bilezik olarak kullanabilirsiniz. Modellerin arasına başka renkler de katılarak değişik tarzlar oluşturulmuştur.

AltınTakı Modellerinin Modası Geçmiyor 

Takı modası özellikle son birkaç yılda o kadar çok değişti ki, bayanlar her yeni takı modellerinden mutlaka satın aldıklarında zengin bir takı koleksiyonuna sahip oldular. Fakat bu durum bayanlar içim sorun teşkil etmemektedir. Çünkü bu sene modası geçen bir takı birkaç yıl sonra yeniden trend olabiliyor. Kısacası aynı takıları zaman içinde bayanlar tekrar kullanabiliyor.2014 takı modasına göz attığınızda şuan hala trend olan modellerin mevcut olduğunu görebilirsiniz. Haliyle bu tasarımlar bayanların çoğunda bulunuyor ve yenilerini satın almak zorunda kalmıyorlar. Melek kanatlı kolyeler, küpeler bunun en güzel kanıtıdır. Yıllar önce trend olmasına rağmen son zamanlarda yeniden trendlerin arasına girmeyi başarmıştır.

Altın Takı Modelleri
Altın Takı Modelleri

 

Bıyıklı Altın Takı Modelleri Yeni Trend

Altın Takı Modelleri
Altın Takı Modelleri

Aklınıza gelebilecek her türü takı da artık bıyık figürünü görmeniz muhtemel. Biraz espri biraz da muzip bir figür olan bıyık özellikle genç bayanların tercih ettiği bir model olarak görülmektedir. Bu altın takı modellerindeki amaç erkeklerin maço tavırlarıyla dalga geçmek olduğu için bayanların gözde takısı haline gelmiştir. Öyle görülüyor ki uzun zaman daha kendisinden bahsettirecek olan bir altın takı modeli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close