Dekorasyon

Banyo Modelleri

BANYO MODELLERİ

Dekorasyon bir şeyleri değiştirmek ya da bir şeyleri tasarlamak yediden yetmişe hem erkeklerin hem de bayanların vazgeçilmez bir zevkidir. Bazen mutfağımızı bazen salonumuzu bazen yatak odamızı bazen de banyomuzu dekore eder ve değiştiriş. Hanımlar konu banyodan açılmışken bir banyo nasıl dekore edilmelidir.

Hiç düşündünüz mü. İşte tam da bu sorunuz için sizlere banyo modelleri hakkın da bir araştırma yaptık. O zaman ne duruyorsunuz haydi bir an önce başlayalım da sizler de eviniz de ki banyoyu nasıl dekore edebileceğiniz hakkın da bilgi sahibi olunuz. Arkadaşlar banyonuzu dekore etmeden önce banyonuzun hacmine ve genişliğine dikkat etmelisiniz.

Eğer banyonuz küçük ise ona göre bir dekorasyon yapalım ki dar alanı daha ferah gösterelim. Arkadaşlar özelikle de bu sezon banyo dekorasyonun da özelikle de canlı renkler tercih edilmektedir. 2015 banyo modellerinin de ahşap , metal ve mermerler ön plandadır.

Örneğin banyonuzu ahşap banyo mobilyaları ile dekore ederseniz banyonuza daha sıcak ve daha kuğul bir hava katmış olursunuz. Bu sezon ahşabın yanı sıra banyo modellerin de özelikle de renkli renkli mermerler de tercih edilmektedir. Sizler de bu renkli mermer banyo dekorasyonu ile banyonuzu olduğundan daha ferah ve daha canlı gösterebileceksiniz.

Banyo dekore ederken kendi tarzınızı da ön plana almanız size daha rahat bir dekorasyon imkanı sağlar.

BANYO MODELLERİ;

Örneğin spor tarzı seviyorsanız banyonuzu da 2015 spor tarzda üretilmiş banyo mobilyaları ile dekore etmeniz daha hoş olur. Ya da sizler gotik tarzından hoşlanıyorsanız. Siyah bir duş kabini ve koyu renkler de ki mobilyalar ile banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close