Dekorasyon

Bellona Koltuk Takımları

Değerli okurlar, şık ve modern tasarımı ile bellona koltuk takımı modelleri bu sezon da evinizi süslemeye devam ediyor. Çok ince tasarımlara sahip, evinize ferah ve ışıl ışıl bir hava katacak olan bellona koltuk takımları her zevke hitap etmeye devam ediyor. Klasik modelleri sevenler için avangart modeller, daha sportif modelleri sevenler için ise modern tarzda daha canlı ürünler bulmak oldukça kolaydır. Bellona koltuk takımları her sezon yepyeni özel tasarımları ile ve yepyeni modern çizgileri ile çarpıcı bir hal almaya devam ediyor. Ferah bir ev isteyenler için ideal koltuk takımı modellerini burada bulabilirsiniz.

bellona-koltuk-takimlari-2

Klasik sevenler için avangart tarzda bellona koltuk takımlar vardır. Renk olarak beyaz krem ve mor bu sezona damga vuran renkler olmuştur. Avangart koltuk takımı modelleri arasında beyaz renk, mor ve tonları sıkça kullanılmıştır. Sizin zevkinize hitap eden renkte koltuklar tasarlanacaktır. Siz yeter ki bir model belirleyin.bellona-koltuk-takimlari-1

Köşe takımları da bellona koltuk takımları arasında çok fazla rağbet gören bir koltuk modelidir. Şık duruşu ve ince çizgileri ile evinize daha modern daha ferah bir hava katar. Renk seçenekleri ile istediğiniz ton da bir seçim yapmanızı sağlar.

bellona-koltuk-takimlari-3

Köşe takımları renk renk kırlentleri ile de capcanlı bir görünüme sahiptir. Evinize modern çizgileri taşıyacak olan bu model, bellona koltuk takımları arasında sıkça beğeni alan ve kullananların da memnun olduklarını ifade ettikleri bir üründür. Bellona koltuk takımları arasından size en fazla hitap eden modeli seçmeniz için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close