Dekorasyon

Bellona Salon Takımları Modelleri

Bellona Salon Takımları, Ev dekorasyonunda kullanılan salon takımları tarzınızı oluşturmanızda önemli bir takım. Ev dekorasyonunda kullanılacak mobilya ve koltuk takımları için odaların alanları, en çok dikkat edilecek unsurlar arasında. İç içe girmiş bir salon en şaşalı mobilyaların bile kötü durmasına insanın içini karartıp, ruhunu daraltmasına sebep olacaktır.

Bellona Salon Takımları

O açıdan eviniz için seçeceğiniz mobilyalarda da alanınızı göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Eğer salonunuz geniş ve gösterişli ise bellona mobilyanın tasarladığı klasik tarzı sevenler için oldukça gösterişli bir model olan avangart Victoria salon takımı tam sizin için tasarlanmıştır.

Bellona Salon Takımları-6

Krem ve kenzo pudra renklerde tasarlanan bu salon takımı beyaz ahşap mobilyası yastıklarda kullanılan aynı renk tonlarının kombinasyon uyumu, koltukların düğme ve gerdirme biyelerle yapılan koltuk kaplamaları evinize bir tablo gibi görsel şölen sunmakta.

 

Bellona Salon Takımları-7

Salon takımlarının en önemli aksesuarlardan bir olan sehpada bu takım için ahşap ayaklarına uyumlu olarak beyaz renkte lukens ayak ile oldukça hoş görünmekte olup salon takımı ile uyumlu bir görüntü oluşturmakta. Klasik tarza uygun dokusu ve rengi ile farklı bir kombinasyon oluşturan golden salon takımı da evlerinde farklı bir tasarım ile ayrıcalıklı olmayı isteyenler için tasarlanmıştır.

bellona talya koltuk takımı

Bellona Salon Takımları Modelleri ;

Ev dekorasyonunda uygulanan bir çok tarzdan biri olan cherter tarzı mobilyalardan biri olan elentra salon takımı makrome, düğme ve dikiş tarzıyla zengin bir görüntü oluşturmakta.
Deri ve kumaşın birlikte uyum içinde kullanıldığı bu model koltuk takımı deri ve flok kullanımı ile dizayn edilen kol ve minderler salon takımına eşsiz bir görsellik katmakta.
Ahşap yüksek ayaklar ile de temizlik açısın kolaylık sağlayarak salonlarınıza konforu getirmeye aday.


Bellona salon koltuk çeşitleri içinde zarif bir dokunuşu ve beyazın mavi ile buluşması ile kendine hayran bıraktıran valentina salon takımı, kenzo pudra renginin muhteşem bir şekilde ifade edildiği monalisa salon takımı dikiş detayları, soft yapısı, P kol formatı ile tasarlanmış diğer bir salon koltuğudur.
İyi ki varsın bellona dedirttiren bu salon takımlarını yemek odası takımları ile de birleştirerek evlerinize muhteşem bir görsellik oluşturmanız oldukça kolay.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close