Moda

Bere Modelleri Yeni Sezon

 

Kış aylarının en çok kullanılan aksesuarlarından birisi olan bere modelleri bu yıl farklı modellerle piyasaya çıkıyor. Kışın hem sıcak tutması hem de oldukça güzel bir aksesuar olarak kullanılması bu modellerde farklılıklar yaratmaya başladı. Önceden elde annelerin ördüğü bereleri artık tasarımcılar farklı modellerde üretiyor. 2017 bere modelleri son derece modern ve daha marjinal tarzda hazırlanıyor. Erkek veya kadın hiç fark etmeksizin çok şık bere modelleri satışa çıkarılıyor.

Tarz Olmak İçin Bere Kullanmayı İhmal Etmeyin

Tepeden bağcıklı olan erkek bereleri bu yıl yine oldukça moda. Bere konusunda erkekler için en çok üretilen renkler füme rengi, açık gri ve siyah tonları oluyor. Bu renkler dışında nadiren de olsa lacivert rengini tercih edebiliyorlar. Bayanlar için renk sınırlaması bulunmuyor her renk bere ve her desen bulabilmeniz mümkün oluyor.

Bu berelerde tepedeki tavşan kuyruğu gibi duran tüy yumağı da bir çok kişinin severek kullandığı bir tarz oluyor. Bere kullanmayı seven hanımların en büyük sıkıntısı saçlarının dağılması olsa da yine de kış aylarında hanımlar sıcacık gezmeyi daha çok tercih ediyorlar.

2017 bere modelleri içerisinde tepeden bağcıklı olan erkek bereleri ile tepesi tüylü olan bereler çok satılanlar arasında yer alıyor.

Bere Modelleri Yeni Sezon modacilek.com Fuşya

Bere Kullanmayı Sevenlere Değişik Modeller

Bere Modelleri Yeni Sezon modacilek.com Gri
Bere Modelleri Yeni Sezon modacilek.com Gri

Bere kullanmayı alışkanlık haline getirmiş insanlar var. Bu insanlar için 2017 bere modelleri çok farklı tasarımlar sunuyor.

Bere Modelleri Yeni Sezon yeşil

Elde örgü gibi kalın ipten hazırlanan bu bereler çok şık görünüm sunuyor. Bayanlar bu bereleri daha çok mont ya da kaban renklerine göre tercih etseler de bazı renkler daha çok ön planda oluyor.

Bere Modelleri Yeni Sezon kırmızı
Bere Modelleri Yeni Sezon modacilek.com
Bere Modelleri Yeni Sezon modacilek.com

Kırmızı, açık pembe ve mavi, lacivert, siyah ve askeri yeşil bere modellerinde hanımların en çok tercih ettikleri renkler arasında sayılabilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close