Moda

Abiye Seçiminize Yön Veren Beyaz Abiye Modelleri

Abiye kına, düğün, nişan gibi özel günlerimizde tercih ettiğimiz bir kıyafet türüdür. Özellikle kendi yakınlarımızın veya kendimizin özel günlerinde giyilmesi tercih edilen ve birbirinden farklı modellerin bulunduğu bir giysi çeşididir.

Abiyeler Kaç Çeşittir?

Abiyeler kişilerin isteklerine göre farklı modellerde dikilmektedir. Kısa, uzun, kuyruklu, yırtmaçlı, pullu ve daha birçok seçenek ile dikim evlerinde bizlere sunuluyor. Abiyeleri hazır alacağımız gibi kendi hayal dünyamız içerisinde var ettiğimiz abiyeleri de diktirme imkanımız bulunuyor.

Abiye Modelleri

Genel de kullanıcılar açısından diktirme işlemi pahalı geldiğinden hazır olarak almayı tercih ettikleri görülüyor. Beyaz Abiye Modelleri bu yılın içerisinde en çok tercih edilen modeller arasında yerini alıyor.

Beyaz Abiyeler Tercih Ediliyor Mu?

Beyaz renklerdeki abiyeleri genelde düşün, nişan veya kına sahibi giymeyi tercih ediyor. Ancak ilerleyen zaman dilimlerinde moda akımında  Beyaz Abiye Modelleri en sıralarda yerini alıyor.

Model olarak abiye kıyafetlerine baktığımızda  Beyaz Abiye Modelleri arasında en çok tercih edilen kıyafetin dar balık etek şeklinde olanların seçildiği görülüyor.

Abiye Diktirmek mi Yoksa Hazır Almak mı Mantıklı?

Çok yakın birinin düğünü veya eğlencesi değilse hazır olan bir abiyeyi almak her zaman daha mantıklı oluyor. Aksi halde akrabanızın veya yakın olan birinin düğün, nişan gibi bir eğlencesi ise ve kendinize ait özel bir abiye bulamadıysanız, ayrıca dikim yaptırmanız çok daha mantıklı olacak.

Abiye Modelleri

Beyaz Abiye Temizliği

Abiyeler bir gün içinde giyileceği için temizlik konusunda kuru temizleme verebilirsiniz. Kuru temizleme maliyetli bir iş olarak gözüküyor ise makinenizde sadece o abiye kıyafetinizi atarak kısa programda ve düşük devirde yıkayarak bir sonraki eğlence günlerinizde de giyebilirsiniz. 2017 yılının getirdiği birbirinden güzel abiye modelleri için İnternet sitelerinde araştırma yapıp modellere bakabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close