Moda

Bu Kışın Moda Renkleri Neler Olacak?

Artık yazın cıvıl cıvıllığını bitirdik. Ve kış sezonu, bütün ihtişamı ile geliyor. Moda takipçileri, şimdiden trend parçaları birer birer edinmeye başladı. Bizi renkli ve hareketli bir sezonun beklediğini söyleyebiliriz. Bu sezon özellikle elbiseler çok moda olacak. Bunun dışında kaz ayakları, transparanlar ve kadifeler ise oldukça sık kullanılacak. Peki desenleri ve parçaları anladık ama Bu Kışın Moda Renkleri Neler Olacak? mı diyorsunuz. Buyurun cevapları.

Bu yıl daha çok bohem tarzın hakim olduğunu görüyoruz. Bu sebeple, Baharat tonları ön plana çıkıyor diyebiliriz. Doğadan, doğal taşlardan, ormandan ve denizden ilham alan tasarımcılar, parçalarında en çok bu renkleri kullanıyor. Kışın yıldız renginin marsala olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bordo ve ateş kırmızıları da, kadınların şıklığına şıklık katacak. Marsala kadar çok göreceğimiz diğer bir yıldız renk ise elektrik mavisi olacak.  Bunun dışında bebek mavileri ve uçuk pembeler bu yıl en çok taşıyacağımız renkler arasında bulunuyor.

2015-kış-modası-trasnsaparan-3

Beyaz ise her sezon sürdürdüğü ihtişamını koruyor. Beyazın yanı sıra, ekru da oldukça sık göreceğimiz renkler arasında yer alıyor. Doğadan ilham alan tasarımcılar, yeşil ve tonlarını da oldukça sık kullanmış. Özellikle açık yeşillere, pek çok tasarımcının kıyafetlerinde rastlıyoruz. Anlayacağınız, oldukça renkli, eğlenceli, doğal ve sımsacık bir kış bizi bekliyor. Sizde alışverişe çıkın ve bu sezonun favori renklerinden parçaları birer birer toplamaya başlayın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close