Moda

Transparan Kıyafetler ve Transparan Elbiseler

2019 Kış sezonunun, trend parçalarını yavaş yavaş görmeye başladık. Moda takipçisi hanımlar, şimdiden belli başlı parçaları edinmeye başladı bile. Bu kışın trendleri arasında renklilik var. Bunun yanı sıra, oldukça hareketli parçalar da bulunmakta. Kışın sezonunun en popüler olan materyali ise transparan oluyor!

Transparan Elbise Modelleri
Transparan Elbise Modelleri

Transparan dediğimizde hemen korkmayın ve nerede giyinebileceğinizi düşünmeyin. İyi bir kombin sayesinde, oldukça şık gözükeceksiniz. Size gerekli olan biraz cesaret! Bu yıl, tül transparan kumaşlar oldukça sık kullanılmakta. Transparanı tek başına kullanmak zorunda değilsiniz üstelik. Normcore bir gömlek giydiğinizi varsayalım. İçinize transparan, boğazlı bir bluz giyebilirsiniz. Bu oldukça şık ve trend gözükmenizi sağlayacaktır. Hem boyun bölgeniz hem de kollarınız, oldukça cool ve seksi gözükmenize neden olacak. Bu tip bir kombini, yine  kısa kollu kışlık bir elbise ile de yapabilirsiniz. Zaten bu kış, elbise giymek pek trend olacak. Modayı takip eden her kadının üzerinde mutlaka bol bol elbise göreceğiz.

 

Siz de kısa kollu elbisenizin içine, transparan bir bluz giyebilirsiniz. Bu ikili, birbirlerine son derece uyumlu gözükecektir. Bunun dışında üzerine kalın ceketler alarak, transparan bluzunüzü rahatlıkla giyebilirsiniz. Dediğimiz gibi, 2016 Kış sezonunun trendi transparan giymek. Siz de biraz cesaretli olup, bu kışın en trend ve cool kadınlarından biri olabilirsiniz. Hemen bir transparan buluz edinmeye bakın.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close