Dekorasyon

Dekoratif Asma Tavan Modelleri

Dekoratif asma tavan modelleri modern olanlarını görmeniz yararınıza olacaktır. Teknolojinin nimetlerinden faydalanarak tasarlanmış olan günümüz asma tavanları eskiye nazaran çok daha şık çok daha kullanışlı ve modern tasarımlar içermektedir. Stil sahibi bir dokunuşla yapılabilecek olan aydınlatma sistemleri ile hazırlanan alçı asma tavanlar uygulandığı alan da yeniliği, modern bir yapı da oluşabilecek her türlü görsel yaklaşımı gözler önüne serecektir. Ayrıca kullanışlı olması sebebiyle de son yıllarda hem görsel hem de kullanış aynı anda sunuluyor.

Yatak Odası Asma Tavan Modelleri

Yatacak olunan yerin güzel olması insana mutluluk verir. Kafanızı yastığa koyduğunuzda tek göreceğiniz yer tavandır çünkü. Ne kadar güzel olursa tavanınız o kadar huzurlu bir ortama dönüşür ayrıca son zaman trendi olan farklı yapıya bürünmüş farklı ışıklandırma ile bezenmiş bir ortam bize en güzel ortamı sunacaktır.

 

Son trend içinde inanılmaz harika dekorasyonlar ortaya çıkıyor. Özellikle son yılların vazgeçilmez aydınlatmaları ile birlikte ortaya göz alıcı tasarımlar çıkabiliyor. Görselliği zenginleştirecek ve bulunduğu ortama zenginlik katacak içerikler seçebilirsiniz. Seçebileceğiniz asma tavan modellerinde spot aydınlatmaları da tercih edebilirsiniz. Klasik modeller yerine desenli asma tavan modelleri ile dekorasyona heyecan verici hava katabilirsiniz.

 

 

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfak Asma Tavanı mutfak bölümü için şık farklılık ortaya çıkaran bir görünüme kavuşturur. Mutfakta kullanabileceğimiz pek çok mutfak asma tavan modelleri vardır. Bunlar modellerine ve desenlerine göre ayrım oluşturur.

Ayrıca asma tavanlar, aydınlatma, havalandırma ve görsellik açısından hoş bir sistem sunar aydınlatma da ise LED döşemesi bulunduğu tavanda adeta saklambaç oynar gibi bir durum oluşturur. Güzel bir görüntü vermek, farklı bir bakış açısı yaratmak için asma tavan kullanabilirsiniz.

Özellikle tavan yüksekliği çok dar olan, yani yerden yüksekliği az olan mutfaklarda bu durumu göz önün de bulundurup ona göre hareket etmek ve bulunduğu mekanın en önemli noktasını oluşturan tavan, evin en önemli kısmını oluşturan kısım olan özellikle bayanların vakit geçirdiği mutfak olduğundan da daha kısa ve dar gösterecektir bilginiz olsun. pofiks ekibi olarak makalemizi paylaşarak sitemize destek vermenizi rica ederiz

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close