Dekorasyon

Dekoratif Duvar Saati Modelleri

Dekoratif Duvar Saati Modelleri
Evinizin dekorasyonuna küçük dokunuşlar yaparak evinizin daha şık ve modern görünmesini sağlayabilirsiniz. Çok para harcamadan, yormadan ve yorulmadan kendi evinizin dekorasyonu ile fark yaratabilirsiniz. Küçük detaylara önem vermeli, kişiliğinizi ve sevdiğiniz renkleri dekorasyonunuza yansıtarak yaşadığınız ortamı renklendirmelisiniz.

Güzel ortamlar ve gösterişli mekanlar ortaya çıkartmak için illa ki bir iç mimara ihtiyacınız yok. Özellikle de salon dekorasyonlarını daha renkli hale getirmek için dekorasyonunuza uygun renk ve modelde dekoratif duvar saatlerini kullanarak gösterişli ortamlar yaratabilirsiniz. Odanızda kullanacağınız saatin odanın büyüklüğü ile orantılı olması önemlidir.

Küçük mekanlarda çok büyük aksesuarlar kullanılamayacağı gibi büyük ortamlarda da küçük aksesuarların kullanılması önerilmez. Evinizde ağırlıklı olarak kullandığınız renklere uyum sağlayan şık, aynalı ya da taşlı duvar saatleri ile evinizin modern görünüşünü destekleyebilirsiniz.

Duvar saati seçimini yaparken evinizi hangi tarzda döşediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Spor döşenen bir ev için klasik saat seçimi yapılmamalıdır. Evde kullandığınız kelebek ya da kalp gibi figürleri içinde barındıran bir dekoratif saat tercih edebilir ve dekorasyonunuzda bütünlük yakalayabilirsiniz.

Evinizin şıklığını tamamlamak ve modern bir dekorasyon oluşturmak için doğru parçaları tercih etmelisiniz. Aksesuar seçimlerinde tercih edeceğiniz renklerin koltuk, halı, perde ve duvar kağıdı gibi ana eşyalarla hem renk hem de tarz olarak uyumlu olması gerekir. Birbirine zıt tarzların bir arada kullanılması dekorasyonlarda ki bütünlüğün bozulmasına neden olur.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close