Dekorasyon

En Şık Kanepe Modelleri

Geçmişten günümüze her alanda olduğu gibi mobilya modasında da değişim ve yenilikler bitmiyor. Değişen zevkler ve ihtiyaçlar ile birlikte şıklık anlayışıda geçen zaman içerisinde bambaşka bir hal alıyor. Eskiden heybetli, ağır, çok yer kaplayan mobilyalar evinde şıklık arayanların vazgeçilmezlerinden sayılırken, günümüzde daha minimal daha hafif ve çok fonksiyonlu modeller tercih ediliyor. Kanepe modellerinde de bu durum tartışmasız olarak geçerli.
Son dönemin en şık ve en çok tercih edilen koltuk takımlarını merak ediyorsanız hemen küçük bir bilgilendirme yapalım.

Öncelikle kanepelerde şıklığın bir numaralı kuralı iki renkten oluşması.

En Şık Kanepe Modelleri

 

,Doğru iki renk tonunun bir araya geldiği kanepe tasarımları tek başına şık olduğu gibi evin genel dekorasyonunda da renk alternatiflerinizi arttırarak daha kolay ve şık bir oda hazırlamanıza olanak sağlıyor.

Bunun yanı sıra çiçek desenli minderlerle tamamlanmış kanepeler son bir kaç sezonun modası. Üstelikte hem klasikçiler hem de modern ve spor tarz sevenler tarafından en çok tercih edilen modeller arasında.

Kanepe modellerinde şıklığın bir diğer işareti ise oval yada asimetrik görünümler.

Özellikle de modern çizgilerden hoşlananların ilk tercihleri arasında olan bu modeller pek çok ünlü mobilya markasının kataloglarında yerlerini sağlama almış durumda.

Bir dönem modası çok uzun sürmeyen iskelet ağırlıklı yerden tabanı oldukça yüksek kanepe modellerinin aksine şimdi daha pofuduk ve yumuşak görünümlü kanepe göze şık gelmekte ve rahatlıkları da tercih edilmeleri konusunda önemli bir rol oynamakta diyebiliriz.

En Şık Kanepe Modelleri….

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close