Dekorasyon

Evleri Geniş Gösterecek Dekorasyon Fikirleri

EVLERİ GENİŞ GÖSTERECEK DEKORASYON FİKİRLERİ

Yaşam alanlarımız olan evler, genişliğine göre değişiklik göstermektedir. İnşaat sektöründeki arz talep dengesi için oldukça küçük evler görmekteyiz. Eğer küçük bir eve sahipseniz ve ferah geniş gözükmesini istiyorsanız bu mümkün. Farklı dekorasyonlar ile evlerinizi geniş göstermek sizin elinizde. Dekorasyon için çok paralar harcamanıza da gerek yok, yapacağınız bazı değişiklikler ile evlerinizi geniş gösterebilirsiniz. Evinizi geniş gösterecek dekorasyon fikirlerinin başında, evinizi açık tonlarda bir renk ile boyamak geliyor. Duvarların açık renk olması odanızı olduğundan geniş gösterecektir.

aydinlik-ev-dekorasyonu

Duvar kağıdı kullanmak istiyorsanız, açık renklerde, kibar desenleri olan duvar kağıtlarını tercih edin. Duvar fikirlerinde son yapmanız gereken dekoratif aynalar olacak. Çerçevesi çok kalın olmayan, büyük aynalar ile odanızı ferah gösterin. Evinizi geniş gösterecek dekorasyon için bir diğer ayrıntı yer döşemelerinin tek ve açık renkte yaptırın. Halılarınızı çok büyük desenli seçmemeye özen gösterin. Mobilyalarınızı geniş almayın. Kol kısmı geniş koltuklar evinizi dar gösterecek. Bu yüzden mobilyalarınızı açık renk ve daha küçük ebatlarda seçin.

evleri-genis-gosterecek-dekorasyon-fikirleri

Evinizi geniş gösterecek dekorasyon için odalarınızın aydınlatmasını değiştirin. Sarı ışık kullanın. Ayrıca odanızın belirli köşelerine ayaklı abajur yerleştirin. Doğru aydınlatma ile eviniz daha geniş ve ferah gözükecektir. Tüm bu ayrıntılar doğrultusunda küçük evinizi ferah bir yuva haline getirin. Önemli olan doğru dizayn ve doğru seçimler yapmaktan geçiyor.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close