Saç Stilleri

Fahriye Evcen Saç Modelleri

Story Highlights

  • Fahriye Evcen Dalgalı Saç Modelleri
  • Fahriye Evcen Topuz Modeli
  • Fahriye Evcen At Kuyruğu Saç Modeli

Sevilen sanatçı Fahriye Evcen oyunculuğu, güzelliği kadar saçları da çok fazla konuşulmaktadır. Sanatçının dolgun, parlak ve güzel görünen saçları birçok kişinin ilk olarak ilgisini çekmekte ve beğenilmektedir. Genç kızların çok fazla beğendiği ve aynı modeli yapmak için uğraştığı saçları için iyi bir bakımın şart olduğu sanatçı tarafından söylenmektedir. Güzel yıldızın yapmış olduğu tüm saç modelleri hayranları tarafından tam not alarak beğenilmektedir. Güzelliğin den ödün vermeyen sanatçının saçlarının güzellik sırları birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Saçlarının kusursuz görünmesi için gerekli bakımı uygulayan sanatçı bu yönü ile çok fazla konuşulmaktadır.

Fahriye Evden Saç Modelleri

Fahriye Evcen Dalgalı Saç Modelleri

Güzel oyuncunun saçlarının renginin ve doğallığını ön plana çıktığı en güzel saç modelleri arasında yer almaktadır. Dalgalı saç modelleri çikolata kahvesi saçının doğallığını ön plana çıkarmaktadır. Bu saç modelini elde etmek isteyen birçok genç kız için saçlarınızı bakım yağı ile maske yapmanız ve geniş uçlu bir saç maşası yardımı ile saçlarınıza doğal dalga görünümü kazandırmanız mümkün olmaktadır. Oldukça doğal bir görünüm olan dalga modeli için kullanacağınız maşanın ısısının saçınıza zarar vermediğinden emin olmalısınız. Bu sayede yumuşak dalgalar elde edebilirsiniz.

Fahriye Evden Dalgalı Saç Modeli
Fahriye evcenin dalgalı saçları
Fahriye evcen kırmızı elbise ve dalgalı saçları

Fahriye Evcen Topuz Modeli

Güzelliği ile göz kamaştıran ve güzellik elçisi unvanını taşıyan güzel oyuncu Fahriye Evcen yaptığı saç modelleri ile oldukça fazla konuşulmakta ve birçok genç kızın ilgisini çekerek idolü olmaktadır. Rahatlığı düşündüğü zamanlarda uyguladığı saç modeli oldukça fazla beğeni kazanmıştır. Seyahatlerinde daha sık kullandığı düşük topuz saç modeli sanatçının en sık kullandığı modeller arasında yer almaktadır.

Fahriye evcen topuz saç modeli
fahriye-evcen-topuz-sac-modeli

Yapımı oldukça kolay saç modeli içi saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak, arkaya gergin bir biçimde Toplamalısınız. Daha sonra aşınızı kıvırarak tel toka yardımı ile sabitleyerek topuz görünümü oluşturabilirsiniz. Oldukça basit ve kolay bir yöntem olan topuz uygulaması sanatçının rahat olmak istediğinde ve günlük hayatında tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır.

Fahriye evden gelinlik topuz saç
Fahriye evcen doğal topuz modeli

Fahriye Evcen At Kuyruğu Saç Modeli

Eskilerden beri moda olan ve bir akım yaratan saç modeli olan atkuyruğu modeli ünlü sanatçının sık kullandığı modeller arasında yer almaktadır. Sürekli farklı saça modelleri ile karşımıza çıkan güzel oyuncuya her saç modeli farklı bir anlam kazandırarak daha bir güzellik katıyor. Atkuyruğu saç modeli ile yüzünün güzelliğini ön plana çıkara sanatçı saçlarını arkaya tarayarak lastik toka yardımı ile sabitleyerek bu modeli oluşturmaktadır.

Fahriye evcen doğal at kuyruğu saç modeli
Fahriye evcen doğal at kuyruğu saç modeli
Fahriye evcen doğal at kuyruğu saç modeli
[Toplam:1    Ortalama:2/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close