Moda

Gelin Çiçeği İçin Alternatif Modeller

GELİN ÇİÇEĞİ İÇİN ALTERNATİF MODELLER

Hayallerindeki mutluluğa adım atan gelinler için düğünleri son derece önemli. Gelin adayları bu özel günlerinde her şeyin dört dörtlük olmasını ister. Tüm detayların güzel ve istedikleri gibi olmasını isterler. Gelinler için önemli bir detay olan gelin çiçeği seçiminde farklı alternatifler var. Gelin çiçeği için alternatif modeller, gelin adaylarının seçimini kolaylaştırıyor. Peki, bu alternatif modeller ne olabilir? Aslında iki adet seçenek var ya yapay çiçek kullanacaksınız ya da gerçek çiçek. Fakat bu seçenekler kendi içerisinde birbirinden farklı alternatifleri barındırıyor.

canli-gelin-cicegi-modelleri-2016

Yapay çiçek kullanmak isteyen gelinler, soft renklerde çiçeklerden oluşan bir buketi tercih edebilirler. Eğer renkli bir kişiliğiniz varsa, zevkinize uygun olarak, birbiri ile uyumlu renklerden oluşan cıvıl cıvıl bir buket yaptırabilirsiniz. Yapay gelin çiçeği için alternatif modeller arasında, büyük gösterişli modellerde mevcut. Yapay zambak veya orkidelerden oluşan gösterişli bir buket gayet şık duracaktır. Yapay buketlerin avantajı uzun yıllar saklayabilecek olmanız. Hatıra olarak evinizin bir köşesine çiçeğinizi koyabilirsiniz.

gelin-cicegi-modelleri

Gerçek çiçek kullanmak isteyen gelinler için birbirinden güzel doğada bulunan çiçekler mevcut. Bu çiçeklerden harika buketler yaptırabilirsiniz. Düğününüzün yapılacağı mevsime göre çiçek seçiminizi yapmanızı öneririz. Gerçek gelin çiçeği için alternatif modeller yapay çiçekler kadar çoktur. Kır çiçekleri, papatyalar ya da rengarenk gerçek çiçekler gelin buketi için tercihiniz olabilir gerçek çiçekten yapılacak buketi düğün saatine yakın bir saatte yaptırmanız daha iyi olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close