Moda

Hayalinizdeki Düğün İçin Pronovias Koleksiyonu

    Pronovias koleksiyonu birbirinden zarif gelinlikler içermekle birlikte özel günlerinizi süsleyen haute couture kıyafetler bulundurmaktadır.

Evlenme adayı her genç kız düğününde rüyalarındaki o eşsiz gelinliği giymek ister. Düğün hazırlıkları sürecinde bir kızı en çok heyecanlandıran kısım gelinlik seçme sürecidir. Hayatının en özel gününde giyeceği gelinliği seçmek kişiyi bir o kadar heyecanlandırsa da bir o kadar da zorlamaktadır, sonuçta en özel gün için en iyisi olmalıdır. İşte bu zor anda en büyük yardımcınız pronovias gelinlikleridir. Sizin için en güzeli…

Pronovias koleksiyonu Barcelona da doğmuş olmasına rağmen, şu an dünyanın birçok yerinden kolaylıkla temin edilebilmektedir. Ülkemizde ise başta İstanbul ve Ankara olmak üzere birçok şehirde bu koleksiyona sahip mağazalara gidip gelinlik ve abiye modellerini inceleme ve satın alma imkânına sahipsiniz.

Pronovias koleksiyonu toplumda yüksek sosyoekonomik düzeye hitap ettiği yönünde ön yargılar içerse de dileyen herkesin kendi bütçesine göre Pronovias koleksiyonun eşsiz kıyafet ve aksesuarlarına sahip olma imkânı vardır. Mağazada beğeneceğiniz bir modelin stokta olma ihtimali olsa da birçok modelde sipariş üzerine çalışılmaktadır. Bunun için gelinliği teslim alacağınız tarihten 3 ay öncesinde sipariş vermeniz gerekmektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonraki süreçte isteğiniz üzere gerçekleşecek tadilat işlemleri için de bir aylık bir zaman dilimi yeterli olacaktır.

      Pronovias koleksiyonu içerisinde en çok tercih edilen gelinlik modelleri arasında; Alma, Almata, Alexandra, Alina, Mambo, Femina, Ainsa, Avenura gibi birçok kişiye hitap eden gelinlik modelleri yer almaktadır. Her şeyden önce gelinlik seçiminde fiziksel formunuzu göz önünde bulundurarak, bu benzersiz gelinlikler içinden size en yakışan gelinliği seçmelisiniz.

Zayıf ve minyon bir yapıya sahip iseniz; göğüs ya da bel altından açılan kabarık modelleri tercih ederek daha ihtişamlı görünebilirsiniz. Normal bir vücuda sahip iseniz A tipi açılan gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Bu model sizi hem olduğunuzdan daha uzun hem de daha ince gösterecektir. Balık gelin olmak gibi bir hayaliniz varsa bunun için kalçalarınızdan memnun olmanız yeterli.

Pronovias koleksiyonu gelinlerin yanı sıra nedimeleri de unutmuyor elbette koleksiyonda birbirinden şık kokteyl ve gece elbiseleri yer alıyor. Takdir edersiniz ki koleksiyon sadece düğün teması üzerine kurulu değil; şık ve zarif görünmek, kendinizi özel hissetmek istediğiniz her an tercihinize açık olacaktır. Her sezonda olduğu gibi Pronovias koleksiyonu 2015 sezonunda da sizlerle…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close