Saç Stilleri

Hazal Kaya Saç Modelleri

1990 doğumlu olan genç oyuncu Hazal Kaya güzelliği ve doğallığıyla her geçen gün hayran kitlesini genişletmeyi başarıyor. Daha önce birçok projede yer alsa da Türk halkı onu Aşk-ı Memnu dizisindeki Nihal karakteri ile tanıdı. Pek çok rol üstlense de her zaman doğallığını ve güzelliğini korudu. Şimdilerde başrollerini Burak Deniz ile paylaştığı Bizim Hikaye adlı televizyon dizisinde Filiz karakterini canlandırmaktadır.

Hazal Kaya'nın doğal saçı

Güzel oyuncu öz bakımıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Rol gereği ya başka nedenlerle saç rengi değişse de her zaman kestane rengi ya da tonlarındaki saçlarıyla tanınıyor.

Dağınık topuzları olsun dümdüz fönlü saçları olsun, her saç stilini kendine yakıştırmayı başarıyor. Bu yazımızda da Hazal Kaya’nın değişik saç stillerini sizlerle paylaşacağız.Yüzünü ve bilhassa gözlerini ortaya çıkaran topuzu…

Hazal Kaya Dağınık Doğal Saç Modeli

Genç oyuncu, tiyatrocu, sinemacı sempatik gülüşü ve doğal güzelliği ile herkesin sevgisini çoktan kazanmış gibi görünüyor. Hazal kaya kısa bir süre önceye kadarda en çok eleştirilen ünlüler arasındaydı. Herkes onun kiloları ve saçı gibi küçük şeylerde tartışılırdı. Ama kendini bir müddet dinlemek ve rahatlamak için yurt dışına giden Hazal Kaya muhteşem dönüşü ile herkesi kendisine hayran bırakmayı başardı. Bu değişim başka saç modeli olsun, kilolarından kurtulmayı başarmış fiziki güzelliklerini kısa bir sürede forma sokmuştur.

Hazal kayanın saç modeli kısa ve düzdür.

Doğal duruşu ile ekranların sevilen yüzü Hazal kaya saç modeli genellikle uzun saçları ve ince telli olduğunu belirtmekten çekinmemiştir. Hazal Kaya saç modeli seçiminde ince telli bir saç tipine sahip olduğundan dolayı saçını daha çok dolgun gösterecek modelleri tercih etmektedir.

Hazal Kaya düz fönlü saç modeli
Hazal Kaya Saç kesimi Ve saç Modeli
Hazal Kaya Saç kesimi Ve saç Modeli

Aşkı-ı Memnu dizisiyle şöhrete kavuşan Hazal Kayanın saç modelleri genç kızlar tarafından yakından takip edilerek son derece kullanılmaktadır.Hazal Kaya yaptığı saç modelleri ile genellikle çok konuşulan biridir. Masum bir yüz tipine sahip olan güzel oyuncu saçlarında bazı gölgelendirmeler yaparak da hayranlarının karşısına mükemmel çıkmaya özen gösteriyor.

Hazal Kaya Düz Saç Modeli

Dalgalı ve kıvırcık saç modellerinin saçlarını daha dolgun gösterdiğinden dolayı sıklıkla tercih ettiğini belirmekten çekinmemiştir. Çoğu zaman doğru bir avantaj uygulayan Hazal Kaya kimi zaman sıkı bir at kuyruğu ve doğal topuz modellerini de kullanmaktadır.

Hazal-kaya-saç-modelleri-3

At kuyruğu seven bayanlarımıza tavsiyemiz Hazal Kaya saç modelleri ni kesinlikle denemeleridir. Genellikle kısa saçlarıyla ekranlarda gördüğümüz sempatik oyuncu dalga içerikli maşalı saçları ile harika görünmektedir. Düz saç modelini tercih ettiği günlerde ise yandan ya da ortadan ayrılmış saç modellerini de tercih ettiğini söyleyebiliriz.Hazal Kaya Saç Modelleri….

 

Hazal Kaya Topuz Modelleri

 

Hazal Kaya’nın hayranı olarak sizlere öncelikle kendisinin doğan ve içten bir insan olduğunu söylemek isterim. Kendisi gibi saçları da doğal ve ışıltılıdır.

Hazal Kaya Dağınık ve Doğal Saç Modeli

Saçlarının rengi doğaldır. Yetenekli olduğu kadar güzel de olan sanatçı topuz olarak genellikle ense topuzu ve dalgalı topuzu tercih etmektedir.

hazal kaya dağınık topuz saç modeli

Hayranı olarak kendisine en çok yakıştırdığım topuz modeli ise dağınık topuz modelidir. Ayrıca güzel sanatçımızın saçları ince telli ve düz bir yapıya sahiptir ..

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close