Dekorasyon

Her Tarz Dekorasyon İçin Patchwork Halılar

Bir ev dekorasyonunda perdeden sonra en çok dikkat çeken, evi tamamlayan parçalar halılardır. Halı ve perdenizle evinize nasıl bir hava katmak istediğinize, nasıl bir ortamda yaşamak istediğinize siz karar verirsiniz ve bu seçimlerinizle tarzınızı yansıtırsınız.

Yaşam tarzınıza renk katacak patchwork halılar modern görünümü, şıklığı, sevdiğiniz bir çok rengin bir araya gelmiş bir çok tonuyla hayatınıza renk katmayı başarabilecek bir ev aksesuarıdır. Patchwork modası, kıyafetten ev aksesuarlarına, mobilyalardan hayatımızın nerdeyse her alanına sıçramış modernliği ve şıklığı bizlere sunmayı başarmıştır.

El Dokuması Patchwork Halılar

Patchwork halılar son dönemin en çok tercih edilen halı modellerindendir. Spor, klasik demeden her tarza ayak uydurabilen bu halıları daha özel yapan bir diğer unsur el dokuması olmasıdır. El dokuması patchwork halılar, şıklığın, zarifliğin yanında bir de el dokumasının da getirisiyle birlikte özel olma, emek emek işlenmiş ve kaliteli olma özelliğine de sahip olmuş olacaktır.

Bütün bu özellikleri ile halınız evinizin ya da iş yerinizin nadide bir parçası olacaktır. Her karesine ayrı bir desen işlenen patchwork halınız her ilmeğinde farklı bir anlam taşıyacaktır.

Patchwork-halı

Patchwork Halı Kombinleri

Patchwork halılar, modern duruşunun verdiği avantajla her tarza ayak uydurabilmektedir. Gerek rengarenk gerekse de bir ya da birkaç rengin açık ve koyu tonlarında oluşturulan patchwork halılar oturma odasından salona, çocuk odasından mutfağa evin her odasında kullanılabilir.

Patchwork-halı

Ev dışında büro ve iş yerinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir yapıda olan bu halılar deriden kumaşa her türlü mobilya ile de kombinlenebilir.

Patchwork-halı

Önemli olan perdeden başlayıp mobilya ile devam eden ve halı ile tamamlanan o ahengi yakalamaktır. Bir bütün olarak bu ahenk yakalanabilirse patchwork halılar bütün kombinlerin bir parçası olabilecek kadar iddialıdır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

One Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close