Moda

İnce Topuklu Ayakkabı Modelleri

 

İnce Topuklu Ayakkabı……Kadınlar biçin ayakkabılar tüm moda dünyasında farklı bir yerdedir. Topuklu ayakkabılar ise çok daha hassas bir noktada. Vücudu proporsiyonunu düzgün göstermesi yanı sıra şıklıkta sizi çok daha hoş bir algıya yöneltecek. Her kombinize uygun üretim yapılmakta topuklu ayakkabıda.

İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-2
İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-2

Ama topuklu ayakkabıda kadınalar en zarif ve cesur ayakkabı ince topuklara sahip olanlar. İnce topuklu ayakkabılar en güzel durduğu topuk boyu 15 cm dir. Eğer kısa kopukta ince istiyorsanız o halde biraz demode bir görünüş olur. İnce topukta stiletto ve platform ayakkabı bulabilirsiniz. Zaten kalın topuk platformlar artık moda da geçerliliğini yitirmiş bir tarz.

İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-
İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-

 

O sebeple ince topuklar tercih edilmeli platformda. Stiletteo aynı şekilde en az topuk boyu 10 cm olmalı ki ayakkabı kendi zarafeti göstermeli. Kaliteli bir ayakkabıda ince topuklar eğrilme yapmaz veya zedelenmez. Yine aynı şekilde tabanı kırmız renkte olması da şıklık algısını üst bir kulvara taşıyacak.İnce Topuklu Ayakkabı…

İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-1
İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-1

İnce topuklu ayakkabılar giyilmesi zor fantezi modellere giriyor.

O sebeple almadan mutlaka iyi deneyin ve mutlaka yürüyün. Aksi takdirde hiç giymeyeceğiniz ayakkabılara sahip olursunuz. Ayrıca bu tür ayakkabılar şık gece elbiseleri, ceket etek kombinasyonları veya parti gibi yerlerde sizi çok doğru bir şıklığa kavuşturacaktır.

İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-1
İnce-Topuklu-Ayakkabı-Modelleri-1

Farklı doku özellikleri ve renklerde bulabileceğiniz bu tür ayakkabılarda bizce kalite için doku çok önemli.

Bu sebeple ayakkabı alırken rahatlığı ve derisini dikkat edin. Stiletto da parmak dekoltesi ve sivri burunun uzun olmamasına dikkat edilmeli. Platform ayakkabı da ise gizli platform seçmelisiniz.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close