DefilelerModa

İpekyol Bayan Ceket Modelleri

Yeryüzü üzerinde insanların en çok değer veriyor olduğu bir etken ise giyim konusudur. İnsanların giyim konusuna verdikleri özen bayanlar arasında daha da fazla olmasından dolayı bayanlara özel olarak üretimi gerçekleştirilen her bir ürün büyük bir özen ile hazırlanmaktadır. Bayanlar için oldukça önemli bir yere sahip olan ürünlerin en baş kısmında da bayan ceket modelleri ve kalitesi gelmektedir.

 

İpekyol Bayan Ceket Modelleri
İpekyol Bayan Ceket Modelleri

Giyim konusunda kalite denilince akıllara ilk gelen İpekyol mağazasında üretimi sağlanan yeleklerin hem kalitesi hem de modeli oldukça farklı bir yere sahip olmaktadır. İpekyol yelek modelleri arasında en çok tercih edilen dar kesim ve üzeri taşlanmış olarak üretilen kot yelek modelleri olmaktadır.

İpekyol Bayan Ceket Modelleri
İpekyol Bayan Ceket Modelleri

Her mevsim dönüşü olan ilkbahar ve sonbahar aylarında daha çok tercih edilen kot yelek modellerinin en çok rağbet gören diğer bir modeli ise hem kısa hem de salaş tarzda üretimi sağlanıyor olan modeldir. Bunların üzerlerine işlenen kendi desenleri ya da zımbalar ile de yaratılan farklılıkları bayanlar için büyük bir öneme sahip olmaktadır.

ipekyol-bayan-ceker-modelleri-5

Zımbalı üretilen modellerin yanı sıra bir de yırtık kot kumaşı ile üretilen modeli de bayanların istekleri arasında yer almaktadır.

ipekyol-bayan-ceker-modelleri-4

İpekyol yelek üretimi esnasında bir diğer etken ise hem kadife hem de kaşe kumaşı ile üretiliyor olmasıdır. Bayanların bu özen ile kullandıkları yelekleri kış aylarında da rahatlık ile kullanabilmeleri amacı ile üretimi gerçekleştirilen yeleklerin biri birinden farklı renkleri ve desenleri de bulunmaktadır.

 

ipekyol-bayan-ceker-modelleri-3 ipekyol-bayan-ceker-modelleri-2

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close