Dekorasyon

Klasik Yatak Odası Takımları

Ruhumuzun en derin zevkleri kimseye gösteremediğimiz tüm yanlarımız saklıdır yatak odalarında. Öyle çat kapı herkesin girebileceği bir yer değildir yatak odaları. Oraya girebilecek kadar yakın olan kişiler zaten bizim kendimize sakladığımız her yanımızı biliyor demektir. Örneğin evi çok derli toplu çok titiz görünen birinin yatak odası adeta içine girdiğinizde kaybolacağınız kadar dağınık olabilir.

klasik-yatak-odası-takımı-5

Bu aslında onun kendini böyle huzurlu hissediyor olması ve aslında öyle sanıldığı kadar derli toplu olmadığı anlamına gelir. Bu onun iç dünyasında yaşadığı kişiliğidir, insanlara göstermek zorunda olduğunun aksine. İşte yatak odasının bu kadar kişisel ve bir o kadar özel olmasından dolayı mobilya seçimi de önemlidir.

klasik-yatak-odası-takımı-4

Yatak odası seçerken öyle modaya falan uyulmaz. Bir mutfak dekorasyonunda oturma odası takımlarında belki dönemin modasına göre seçim yapabilirsiniz. Ama yatak odasında asla, çünkü orada sizin moda anlayışınızın takip edilmesi mümkün değil.

 

klasik-yatak-odası-takımı-2
İşte hal böyle olunca tercih edilen yatak odası modellerinin büyük kısmı klasik yatak odası takımları oluyor. En marjinal, en renkli, en sportif kişilerde bile iş dinlenmeye, huzur bulmaya geldiğinde bir klasikçilik baş gösteriyor.

 

klasik-yatak-odası-takımı-3

Çok göz yormayan, öyle gereksiz parçalardan oluşmayan, standart ve şık klasik yatak odası takımları en çok tercih edilenler arasında. Gardolap, şifonyer, yatak ve bazadan oluşan klasik yatak odası takımları işlemeler yada kullanılan malzemeler ile farklılaştırılarak daha fazla çeşit ortaya çıkartılmış. Ahşap işleme görünümlü olanlardan, altın yada gümüş varaklı modellere, beyaz siyah ve ahşap renklerin kullanıldığı modellerden bol aynalı modellere kadar pek çok farklı seçenek sunulan klasik yatak odası takımları kullanışlı olduğu kadar ekonomikte. Modasının geçmiyor olması ekonomik olma özelliğini perçinliyor.

klasik-yatak-odası-takımı-1

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close