Saç Stilleri

Neslihan Atagül Saç Modelleri ve Doğal Saç Rengi Nedir?

Neslihan Atagül dalgalı saç, düz saç ve topuz saç modelleri

Story Highlights

  • Neslihan Atagül Dalgalı Saç Modelleri
  • Neslihan Atagül Düz Saç Modelleri
  • Neslihan Atagül Topuz Saç Modelleri

02Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken genç oyuncu Neslihan Atagül saç modelleri ile çok fazla ilgi görmektedir. Birçok gen kızın hayalinde yer eden saçlara sahip sanatçı, bakımlı ve farklı saç modelleri ile ilgi odağı olarak ekranlara gelmektedir. Neslihan Atagülün saç rengi: koyu kumraldır.Her uyguladığı model ile akım yaratan ve birçok kişinin aynı modeli denemesinde öncü olan başarılı oyuncunun saçlarının güzelliğinin sırrı uyguladığı bakım ve kullandığı kremler olduğu bilinmektedir. Günlük giyimi yanında dikkat çeken saç modelleri ile karşımıza çıkan sanatçı günlük hayatında pek çok farklı model uygulamaktadır. Uyguladığı doğal bakım maskeleri ve beslenme ile saçları her zaman parlak ve canlı bir görünüm içerisindedir.

Neslihan atagül doğal ve dalgalı saç modeli

Neslihan Atagül Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modeli denilince akla gelen nadir sanatçılar arasında yer alan güzel oyuncu Neslihan Atagül, uzun bakımlı saçları ile dikkat çekmektedir. Güzelliğini ve duruluğunu pekiştiren bu saç modeli ile saçları omuzlarından aşağı dökülerek doğal bir görünüm kazanmaktadır. Doğal bir görünüm kazandıran saçlarındaki su dalgası, hafif sıcak bir maşa kullanılarak yapılmaktadır.

neslihan atagül dalgalı doğal saç modeli
Neslihan Atagül Dalgalı Saç Modeli
Neslihan Atagül Dalgalı Saç Modeli
Neslihan atagül doğal bakışları ve dalgalı saçları

Neslihan Atagül Düz Saç Modelleri

Uzun ve bakımlı saçları ile ünlenen sanatçı, saçlarının bakımına oldukça fazla önem vermektedir. Doğal maskeleri tercih eden sanatçı saçları için özel bakımlar uygulamakta ve saçlarına gerekli özeni göstermektedir. Genel olarak günlük hayatında düz saç modelini tercih eden sanatçı tercihini sadelikten yana kullanmaktadır. Sade görüntüsü ile doğal bir saç tercihi seçen Neslihan Atagül bu saç modelini kendisine çok yakıştırmaktadır. Düz fönlü saçları ile gündelik hayatını sürdüren oyuncu arada sırada düz saç modeline arkadan uyguladığı toka yardımı ile yarım toplayarak şekil vermektedir. Bu modeli dizilerde de oldukça fazla kullanmaktadır. Bu saç görüntüsüne fön çektirerek sahip olabilirsiniz.

Neslihan atagül düz. saç modelleri
Neslihan Atagül Düz Saç Modeli
Nesalihan Atagül Düz Saç Modeli
Nesalihan Atagül Düz Saç Modeli

Neslihan Atagül Topuz Saç Modelleri

Kendine has güzelliği ve sadeliği ile dikkat çeken geç oyuncu tüm saç modellerinde doğal bir görüntüyü tercih etmektedir. Bu sebeple ile saçlarında her modelde bir doğalık görünmektedir. Oyuncunun en gösterişli saç modelleri arasında yer alan model topuz modeli olarak göze çarpmaktadır. Bu model yakın çevresi tarafından kendisine çok yakıştırılmaktadır. Yüz hatlarını ortaya çıkaran ve güzellik katan topuz modelinde yine doğal bir görüntü tercih ederek salaş modeller tercih etmektedir. Çok sevdiği salaş topuz modelini düğününde de kullanmıştır. Oldukça basit bir yöntem ile yapılan salaş topuz modeli için saçlar dağınık olarak başın arka tarafında toplanmaktadır.

Neslihan atagül topuz saç modeli ve eşi kadir doğulu
Neslihan atagül topuz saç modeli ve eşi kadir doğulu
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close