Dekorasyon

Nevresim Takımı Modelleri – En Yeni Nevresim Takımları

Evin demirbaşı sayılabilecek nitelikte olan nevresim takımlarını çoğu kadın seçmekte zorlanmaktadır. Sade ve şık modellerin yanında ayrıca gösterişli ve asil ürünlerde tercih edilmektedir. Yatak odalarını süsleyen nevresim takımlarının kullanışının kolay olması ve terletmemesi vazgeçilmez özelliklerindendir.

Temiz nevresim kokularını seviyorsanız ve her fırsatta nevresim takımlarınızı değiştiriyorsanız dolabınızda yedek nevresim takımlarınızın bulunması gerekir. Sürekli aynı modelleri kullanmak istemiyorsanız çeşitli nevresim modellerine göz atabilirsiniz.

Nevresim takımı modeli

Kendi sağlığınızı ve çocuklarınızın sağlığını düşünüyorsanız vücut tipinize göre ürünler seçebilirsiniz. Nevresim takımlarının üretiminde kullanılan malzemelere dikkat edilmelidir. Ürünlerin kaliteli olması sizin ilk tercihiniz olmalıdır.

Düz Renk Nevresim Takımları

Günlük kullanım için oldukça ideal bir üründür. İstediğiniz renklerde bulabilirsiniz. Böylece yatak odanızda sizin ve eşinizin, çocuk odasında ise çocuklarınızın tarzı yer alacaktır.

Düz ekru renk nevresim takımı
Düz Beyaz Renk Nevresim Takımı Modeli

Çiçekli Nevresim Takımları

Kadınların vazgeçilmez figürü çiçeklerdir. Çiçekli nevresim takımları sayesinde odanızda bahar havasını hissedebilirsiniz. Bunun yanında kendinizi rahatlamış ve günün yorgunluğunu atmış olarak bulabilirsiniz.

Karışık Çiçek Desenli Nevresim Takımı
Büyük Çiçekli Siyah Renkli Nevresim Takımı
Çiçekli Kuşlu Nevresim Takımı Modeli
Çiçek ve kuş desenli haki beyaz renkli nevresim takımı
İri gül desenli nevresim takımı

Taraftar Nevresimi

Çocuklarınızın ilgisini çekebilecek ürünler arasındadır. Tutulan takımın ambleminin ve özelliklerinin bulunduğu nevresim takımları genç bireylerin ilgi odağı olabilir.

Fenerbahçe Nevresim Takımı
Galatasaray Nevresim Takımı

Saten Nevresim Takımı

Her genç kızın çeyizinde bulunması muhtemeldir. Gösterişi ve zarafeti sevenler için ideal bir üründür. Günlük kullanım için uygun değildir. Bunu nedeni ise yatarken sürekli kayması ve kirlendiğinde rahat temizlenememesidir.

Koyu Turkuaz saten kumaş nevresim takımı
Düz koyu kahve rengi saten nevresim takımı
Düz koyu kahve rengi saten nevresim takımı

Pamuklu Saten Nevresim Takımı

Gösterişli bir üründür. Gösterişinin yanında kullanımı da oldukça rahattır. Tamamen saten olan bir ürüne göre ütülenmesi ve yıkanması çok kolaydır.

Pamuk Saten Tek Kişilik Nevresim Takımı
Pamuk Satenden üretilmiş sarı çiçekli nevresim takımı
Pastel renkli nevresim takımı
Pamuklu Saten Nevresim Takımı
Pamuklu Saten Düz Beyaz Renk Nevresim Takımı

Dantelli Nevresim Takımı Modelleri

Dantel uzun yıllar boyunca vazgeçilmeyen bir aksesuar olmuştur. Kıyafetlerde, perdelerde, ayakkabılarda ve nevresim takımlarında kullanılmıştır. Danteli seviyorsanız ve hayatınızdan çıkaramıyorsanız dantelli nevresim takımları tam size göredir.

Dantelli Nevresim Takımı Mor renkli
Dantelli mavi renk yatak odası nevresim takımı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close