Moda

Nişanlık Modelleri

Nişanlık bir bayan için anlatılması gerçekten zor bir durumdur herhalde çünkü en büyük hayallerinden biri olan düğün beyaz gelinlik önceden hani köprüden önce son çıkış olarak tabir edilecek durum olan nişandır.

Nişanlık Modelleri
Nişanlık Modelleri

Nişan düğün o kadar önemli bir hadise olduğundan dolayı gelin adayları için o günde tatlı bir telaş olmaktadır. Bu sebeple en büyük iş kendilerine düşecektir ve tercih edeceği nişanlık modeli nasıl olacak ona karar vermekte baya bir zorlanacağı söz konusu olacaktır.

Nişanlık Modelleri
Nişanlık Modelleri

 

Nişanlık Modelleri arasında her sene olduğu gibi birçok modeller eklenmiştir zaten yüzlerce model ve renk varken her sene çıkan modeller hepten gelin adayların kafasını iyice karıştırmaktadır.

Nişanlık Modelleri
Nişanlık Modelleri

Ancak çok güzel nişanlık modelleri bulmak için sizin vücudunuza yakışacak bir elbise için öncelikle nasıl bir tarz giyeceğinize karar vermeniz gerek uzun abiye elbise mi yoksa kısa bir model mi yoksa alacağınız model taşlarla süslenmiş gayet gösterişli bir elbise olabilir.

 

O gün sizin olduğundan dolayı her anınız özel ve gösterişli ve şık bir elbise seçiminizle sevdiklerinizle karşılaşma yaşarsınız.

Sizin seçtiğiniz Nişanlık modellerinde renk seçimi de önemlidir teninize uygun şekilde bir seçim yapmanız gayet şık olacaktır.

Nişanlık Modelleri

Nişanlık Modelleri

Ancak taşlı elbise seçerseniz biraz dikkatli olmanız gerekir taşlar eğer olduğu yerden çıkarsa sizin için o gece oldukça kötü geçebilir moralsiz bir şekilde günü geçirmeniz gibi sonuç doğurabilir.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close