Dekorasyon

Oturma Odasında Köşe Takımı Modelleri

OTURMA ODASINDA KÖŞE TAKIM MODELLERİ

Yaşam alanlarımız olan evlerimizde kullandığımız koltuklar son derece önemlidir. Rahat ve konforlu olmasının yanı sıra odanın şekline yakışacak koltuklar seçilmeli. Fazla yer kaplamaması ile dikkat çeken köşe takımlar oldukça popüler. Dar alanların dekorasyonunda kullanılan köşe takımlar, rahatlık ve konforu ile de dikkat çekici. Oturma odası için köşe takım modelleri, her markada bulunmakta. Fiyat olarak çeşitli aralıklara sahip olan bu oturma grupları, her bütçeye hitap edecek şekilde bulunuyor.

beyaz-mor-kose-takimi-modelleri

Özellikle küçük oturma odalarının vazgeçilmez koltukları köşe takımlar oluyor. Renkleri ile dikkat çeken oturma odası için köşe takım modelleri ile de dikkat çekiyor. Ergonomik ve konforlu köşe takımları tasarımcılar tarafından özenle tasarlanıyor. Klasik tarzda, modern ve spor tarzda köşe takımlar mevcut. Zevkinize ve evinizin tarzına göre alacağınız koltuklar ile rahatlığı yakalayabilirsiniz. Her bütçeye uygun köşe takımları hem alandan tasarruf sağlıyor hem de diğer mobilya gruplarına oranla daha uygun olması sayesinde cebinize tasarruf sağlıyor.

spor-modern-kose-takimi-modelleri

Tüm bunların yanı sıra çok pahalı köşe takımları da mevcut. Oturma odası için köşe takım modelleri fiyat bakımından değişiklik gösteriyor. Kullanılan kumaş ve ahşap malzeme bu fiyat değişikliğinde etkilidir. Köşe takım alırken, kumaşın kalitesine dikkat edin. Çabuk yıpranmayacak bir kumaş ile koltuğunuzu uzun yıllar eskimeden kullanabilirsiniz. Düşük metrekareli oturma odanız varsa tercihiniz öncelikle köşe takımları olmalı.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close