Makyaj

Rimel Nasıl Sürülür ?

Her kadın makyaj yapmayı sever. Makyaj insanım kendime su bir şekle sokabilir kadınların kusurlarını gizlemek veya kendilerini daha plana çıkarmak veyahut güzel olan bir yerini daha ön planda tutmak için makyaj yapmaları gayet doğaldır. Makyaj yaparken en önemli ayrıntılardan biri göz makyajları bunu rimel sürümü göstermektedir kadınların en çok hata yaptık onlardan biri Rimel sürümüdür rimel sürerken kadınlar gözlerine bulaştırabilirler.

Rimel Nasıl Sürülür :

Böylelikle makyajı komik bir duruma düşebilir kadınların rimeliniz daha kolay sürmeleri için size nasıl sürüldüğünü bu yazımızda anlatacağız ilk önce pudrayı kirpiklerinize hafif bir şekilde fırçanızla üzerinden geçebilirsiniz. Böylelikle rimelinizin kalıcılığını artırmış olursunuz daha sonraki iki farklı rimel kullanmanın sizin için daha yararlı olacaktır birincisi kirpiklere dolgunluk veren rimel olmalıdır İkincisi ise daha uzun gösteren bir rimel seçilmelidir

Böylelikle kirpikleriniz daha dolgun ve uzun görünecektir ikinci aşamada ise kirpiklerinizin diplerine eyeliner çekimidir. Böylelikle bakışlarınızı sabitlemiş olursunuz ve daha net bir görüntü elde edersiniz .Ayrıca rimelinizi sürmeye kipi tiplerinden başlayın böylelikle daha hacimli bir görüntü elde edersiniz.

Bununla birlikte rimel sürümünü en sona bırakmana gerekmektedir. çünkü yüzünüzü süreceğiniz baz kirpiklerinize bulaşabilir Böylelikle daha sönük bir görüntü elde etmiş olup kirpiklerinize bulaşmış bir fazla gezmek zorunda kalabilirsiniz Rimeli en son uyguladığınızda böyle bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız Ayrıca kirpik kıvırıcı kullanmayı unutmayın.

Özellikle düz kirpiğe sahip kadınlar için kurtarıcı nitelikte olan kipi Kırcılar sizin Gözlerinizin daha hacimli ve daha kıvrık kirpiklere sahip olmanıza yardımcı olur Bu da bakışlarınıza etkiler…

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close