Saç Stilleri

Saçlar Bu Yıl Kot Rengi!

Bu yılın trendi kot rengi boyanmış saçlar! Anime filmlerindeki karakterlerin saçlarında görmeye alışkın olduğunuz o rengârenk mavi tonlarının bir gün moda olabileceğini hayal etmiş miydiniz hiç?

kot-rengi-dalgali-sac Mavinin her tonunun birbirinin içine geçtiği ya da açıktan koyuya tüm mavilerin ayrı ayrı canlanıp saçlarda kendini ayrı bir güzellik olarak yansıtması bu yılın en hoş trendlerinden! Üstelik saçınızın kısa ya da uzun olması, gür ya da seyrek olması kot rengi için bir sorun teşkil etmiyor. Her saç modeline uyan bir mavi tonu vardır mutlaka.

kot-rengi-sac-modelleri

Senenin modası olan kot rengine boyanmış saçların bir güzel tarafı daha var ki, giydiğiniz hemen her kıyafetle uyumlu olması! Yani saçınızı kıyafetinizle uydurmak zorunda değilsiniz. Zaten saç renginiz de tıpkı giydiğiniz kot pantolonunuz gibi her şeyle uyumlu! Siz sadece giysinizi seçin, saçım giysime uyacak mı diye de endişeye kapılmayın.

uclari-kot-rengi-sac

Henüz sadece gençlerin tercih ettiği bir trend gibi gözükse de her yaştan animeseverin yavaş yavaş dahil olacağını umduğumuz bu akım insanı farketmeden içine çekiveriyor. Önce saçınızın bir tutamını, sonra belki yarısını, en sonunda da hepsini boyamayı istiyorsunuz. Eh, o kadar çok çeşit var ki kot rengine boyanmış saçlar içinde.

kot-renk-sac

İster karışık ister tek renk, ister açık ister koyu, ister taşlanmış ister eskitilmiş olsun kot rengine boyanmış saçlar senenin modası!

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close