Dekorasyon

Salon Perdesi Modelleri

Salon Perdesi Modelleri,Evin merkezi olan yer şüphesiz ki salondur. Ev ve salon dekorasyonların olmazsa olmazı ve eşsiz parçası da tabi ki perdelerdir. Salonunuzu hayallerinizdeki görüntüye kavuşturmanın ilk yolu mobilyasından koltuğuna uyumlu bir dekorasyona sahip olmaktan geçer. Bu dekorasyonu ayakta tutacak olan ve tarzı en iyi yansıtan parça perdelerdir.

Klasik ,şık veya spor bir salon aklınızdaysa perde tercihiniz konseptinize göre şekil alır. Salon perdelerinin abiye gibi olması bir çok insanı iyi hissettiren bir şeydir.

Şık ve klasik bir dekorasyona sahip olmak istiyorsanız taşlı klasik süslemeli motiflerin yoğun olduğu güpür dantellerle detaylandırılmış tüller ve bu tarzın tamamlayıcısı fon perdeleri seçebilirsiniz. Perdelerinizin iddialı ,klasik olmasından yana değilseniz ve zarif şıklık aklınızda olan ise pudra tonlarında fon perdeler ve çok hareketli olmayan tüller ile kafanızdaki modeli oluşturabilirsiniz. İhtişamlı modeller her zaman kulağa kullanışlı gelmeyebilir.

Eğer siz de böyle düşünenlerdenseniz salonunuzun spor ve kullanımının rahat olmasını istiyorsanız perdelerde de pratik ve konforlu modeller tercih etmeniz işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Kullanışlı olan stor perdeleri aklınızın bir köşesinde bulundurmalısınız.

Temizlemesi de bir o kadar rahat olan zebra perdelerin renk seçenekleri de oldukça fazladır. Aydınlık bir salona sahip olmak ve güneş ışığını evinize yeteri kadar almak en büyük arzunuz olabilir. Bunun için de akla gelen ilk isim zebra stor perde. Şeritlerinin aralıklı olması salonunuzu daha aydınlık bir görüntüye kavuşturacaktır. Tek bir üründe güneşlik ve tül özelliğini bulundurması onu bu kadar eşsiz kılan özelliklerinden birisidir. Tercihiniz ne olursa olsun kendinizi yuva sıcaklığında hissedeceğiniz perdeleri seçmeyi unutmayın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close