Makyaj

Senenin Makyaj Trendi: Nude Ruj

SENENİN MAKYAJ TRENDİ: NUDE RUJ

Her sene değişen makyaj modasında, en çok değişikliği olanlar hiç şüphesiz rujlardır. Ruj kadınların makyajında en önemli kısmı oluşturuyor. Markaların yüzlerce tonda renklerini görmekteyiz. Her sene değişen ruj modasında bu senenin makyaj trendi: Nude ruj çeşitleridir.

bu-sene-trend-nude-ruj

Doğala doğru bir kaçış söz konusu. Kadınlar daha doğal makyaj yapmayı tercih ediyorlar. Bu anlamda nude tonlar ön plana çıkıyor. Dudak rengine yakın bu renkler doğallıkları ile dikkat çekiyor. Ayrıca çok şık duran bu rujlar, yoğun göz makyajı ile oldukça farklı duruyor.

senenin-ruj-trendi-nude

Doğal dudakları sevenler ve göz makyajını yoğun yaparak sadece gözleri ön plana çıkarma isteyenlerde nude rujları tercih ediyor. Bunların yanı sıra, yoğun makyajdan hoşlanmayan her daim hafif makyajdan yana olan kadınlar için nude tonlar vazgeçilmez oluyor. Bu anlamda da bakıldığı zaman senenin makyaj trendi: Nude ruj her tarza ve isteğe uyum sağlayan ruj grupları arasında yerini alıyor.

ruj modasi-nude

Markaların sunduğu farklı tonlardaki nude rujlardan mutlaka makyaj çantanızda bulunması gerekir. Her zaman kullanıma uygun olan ve doğallığı ile göz kamaştıran bu tonlar ile makyajınıza farklılık katın. Nude ruj modasına ayak uydurun. Parlak ve mat seçenekleri de bulunan senenin makyaj trendi: Nude ruj,  kadınların tercih seçeneklerini zenginleştiriyor. Sizde hemen bu tonlarda ruj alarak her zaman yaptığınız makyaj tarzınızın dışına çıkın.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close