Dekorasyon

Siyah Avize Modelleri- Ev dekorasyonu

Bazı tarzlar herkesinkine benzemez. Dolayısıyla bu kişiler kıyafetlerinde, saçlarında hatta evlerinin dekorasyonunda farklı bir tarz kullanırlar. Önceliklerinde evlerinde çok fazla renk barındırmazlar hatta çoğunlukla siyah tercih ederler. Perdeler, koltuklar, halılar, duvar boyaları ve hatta avizeler…

Ancak her şeyin siyah olması demek, eşyaların zevksiz seçimlerden oluşması anlamına gelmez. Ev dekorasyonunda siyah ağırlıklı kullanmayı tercih eden tüketiciler için de seçenekler mevcuttur.
Siyah avizeler karamsarlığın aksine eve aslında farklı bir hava katar ve herkesin kullanabileceği türde çeşitler bulunabilir.

Klasik tarzda tasarlanan modeller daha geleneksel şekilde dekore edilen evlerde daha uyumlu olur. Ancak gelenekselin dışında farklı tarzlar tercih eden insanlar için seçenekler sonsuz. Küre modelleri bu çeşitlerden biri.

Küre modeli örümcek ağlarıyla örülmüş görüntüsü taşıyan bir model olarak ışığı loşlaştırma özelliği de gösteriyor. Ayrıca siyah irili ufaklı top tasarımların arasına konulabilecek ışıklandırma sistemi ile de şık bir model elde edebilirsiniz. Enteresan bir tasarım olan fötr şapka modeli de siyah renk seçmek isteyenler için ilginç ve kullanışlı bir detay.Siyah Avize…

Çoğu avize modelleri burada da sarkıntılı olarak tasarlanıyor. Evinize daha değişik bir hava katmak isterseniz sarkıntının ucuna ters dönmüş şekilde montelenmiş bir avize modeli seçmeniz yeterli. Yarım küre şekilli avizeler özellikle mutfaklarınızda tercih etmek isteyeceğiniz klasik modellerden.

Bunlar klasik çizginin biraz dışına çıkarak tasarlanmış modeller, bunların dışında pek çok modern ve farklı tasarım seçeneği evinizin havasını değiştirmek ve daha gotik bir hava katmak için değişik seçeneklerle beğenilerinize sunulmaktadır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close