Moda

Tesettür Etek Modelleri

Tesettür giyim şıklığı, son zamanlarda oldukça revaçta, eskiye nazaran tesettür giyimde baya bir ilerleme kaydedildi birçok yerde şık tesettür kıyafetleri bulabilirsiniz.
*Özellikle instagram sitelerinde bulabileceğiniz çok şık kıyafetler satıştadır.
Ee hal böyle olunca da tesettürlü bayanların arasında bir şıklık yarışı başladı, kendimden biliyorum çünkü bende tesettürlü bir bayanım.
Bu yüzden size sıklık yarışında yardımcı olacak tesettür etek modellerinden bahsedeceğim.

tesettür-etek-modelleri-1
*İlk olarak gündelik rahat edebileceğiniz çan etekleri her zaman giyebilirsiniz, çok da güzel kombinleyebilirsiniz şuan mevsimimiz kış olduğu için altına giyeceğiniz çizmelerle, üstüne alacağınız kısa kabanlarla çok şık olabilirsiniz.
*Gündelik olarak giyeceğiniz kot etek modelleri de çok güzel, önlerinde düğmeleri olan, eskitme yüksek belli eteklerle günü kurtarabilirsiniz.

Tesettür Etek Modelleri
Tesettür Etek Modelleri

*İlkbahar da giyebileceğiniz çalıkuşu modelleri iki senedir oldukça beğeniliyor, içine giyeceğiniz tek renkli belden pensli gömleklerle Çalıkuşu Feride’nin güzelliğini sizde yakalayabilirsiniz.

-Şık bir davette giyebileceğiniz birçok etek modeli var:

Tesettür Etek Modelleri
Tesettür Etek Modelleri

*Pliseli etek modeller çok şık, moru, yeşili, taba renkleri oldukça güzel hele ki üstüne giyeceğiniz yarım salaş şifon bluzle, birde altına çekeceğiniz stilettolarla çok etkileyici olursunuz.
*Kalem etekler giymek istediğim en çok model maalesef uzun ve zayıf kızlara çok yakışıyor :(, hele ki siyah bir kalem etekle her şeyi kombinleyebilirsiniz.
*Kloş etekleri istediğiniz kalın, ince kumaşlarla diktirebilirsiniz, mevsimlik kumaşla da her zaman giyebilirsiniz.
*Örneğin benim mürdüm renk, üstünde siyah desenleri olan bir kloş eteğim var, o eteğimi her şekilde kombinleyebiliyorum, geçen gün siyah düz bluzumla, uzun bir ceketle, altına da kısa çizmelerimi kombinledim, çok da beğeni aldım sizde bu tarz bir giyim yapabilirsiniz.
*Son olarak deri etekleri görüyorum baya bir var istek var, ben hiç giymedim bu demektir ki kötü duruyor hayır, deri etekler biraz daha uzun boylu kızlarda daha güzel duruyor bu yüzden 🙂 Eğer uzun boylu biriyseniz mutlaka almalısınız :))

[Toplam:1    Ortalama:4/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Check Also

Close
Close