Moda

Toptan Bayan Giyim Fiyatlarında Rakipsiziz

Bayan giyimi üzerine satış yapan perakende satış yapan mağazaların en çok zorlandıkları konulardan biri de uygun fiyatlı ve kaliteli toptan bayan giyim firmaları olmaktadır. Yıllardır piyasada iddialı varlığını sürdüren Modacan Toptan giyim mağazası kaliteli ürünleri ve uygun fiyat seçenekleri ile giyim alanında birçok kategoride hizmet vermektedir. Bu kategoriler; elbise, üst giyim, alt giyim, dış giyim, ev giyim, plaj giyim, kombin ve aksesuardır. Firma bu kategorilerde toptan satış hizmeti sunmaktadır.

Toptan elbise; bu kategoride gece elbiseleri, uzun günlük elbiseler, daha şık yerlerde kullanıma uygun abiye elbiseler, tulumlar bulunmaktadır.

Üst giyim; bu kategoride ise tesettür tunik, tişört, bluz, gömlek, triko, kazak ve sweatshirt tarzı ürünler yer almaktadır. Bu sitede tesettürlü olan ve ya olmayan her bayan için giysi modelleri sunulmaktadır.

 Alt giyim; pantolon, etek, şort ve tayt bu kategori ürünleridir. Model be renk seçenekleri oldukça zengindir.

Dış giyim; ceket, mont, kaban, yelek, trençkot, hırka gibi ürünlerin olduğu kategoride bayan dış giyim ihtiyaçlarının hemen hemen hepsini karşılamaktadır.

Ev giyim; pijama ve eşofman ürünleri bu kategoridedir.

Plaj giyim; bikini, mayo, tesettür mayo ürünleri yer almaktadır.

Kombin; pantolon ve tunik kombinlerinin yanı sıra etek gömlek şeklindeki kombinleri de bulmak mümkündür.

Aksesuar; Çanta, kemer, takı, atkı ve bere gibi ürünlerin bulunduğu kategoridir.

 Mağazalar Modacan Toptanı Neden Tercih Ediyor?

Kalitesini kanıtlamış ürünlerin satışını yapan toptan markası uygun fiyat seçenekleri ile rakipsiz olarak görülmektedir. Firmalar bu nedenle bu firmadan alışveriş yapmayı tercih etmektedir. Firma 750 TL ve üzeri alışverişlerde de mağazaları kargo ücreti yükünden kurtarmaktadır. Binlerce model ve uygun fiyat seçenekleri perakende satış yapan mağazaların gözdesi olmuştur. Mağazalar bu firmadan aldıkları ürünleri hem kolayca satabilmekte hem de karlarını fiyata ekleyerek gelirlerini arttırmaktadır.

 Modacan’da Fiyatlar Nasıl?

Firma en uygun toptan bayan giyim fiyatları seçenekleriyle müşterilerine kaliteli hizmet verebilme ilkesiyle hareket etmektedir. Piyasanın altında fiyat seçenekleri ile ürünler olduğu gibi piyasaya uygun seçeneklerde de ürünler mevcuttur.

 Toptan Mağazadan Beklentiler Nelerdir?

Perakende mağaza sahipleri her zaman için daha ucuz fiyat sunan yerleri tercih etmektedir. Mağazalar ucuzluğun yanı sıra müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek için model seçeneği ve marka seçeneği aramaktadır. Modacan Toptan firması müşterilerinin bu istek ve beklentilerini bildiği için ona uygun bir marka anlayışı oluşturmuştur. Mağazalar sipariş verirken sitedeki ürünleri tek tek inceleyebilmekte ve istedikleri renkleri seçebilmektedir. Firmanın WhatsApp sipariş hattının olması avantajdır. Yani kişiler telefonları aracılığıyla ürünleri inceleyebilmekte ve rahat bir şekilde seçip sipariş verebilmektedir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close