Sağlık

Topuklu Ayakkabıyı Acı Çekmeden Giymek

Hanımların vazgeçilmezlerinden olan topuklu ayakkabılarınızı birkaç püf noktası sayesinde acısız bir şekilde giyebilirsiniz.  “ İşte Topuklu Ayakkabıyı Acı Çekmeden Giymek “ hakkındaki önerilerimiz.

57a3419d67b0a9269c718869

Hemen hemen her kadının giydiği ve etrafındakilerin dikkatini ve beğenisini almak amaçlı giyilen topuklu ayakkabının giyerken verdiği acı topuklu ayakkabı giymekten vazgeçilmesine sebep oluyor. Hanımların kendilerine olan güvenini kazandıran topuklu ayakkabılardan vazgeçmektense o acıyı azaltmak daha güzel olmaz mı? Tabi ki güzel olur.

Topuklu Ayakkabıyı Acı Çekmeden Giymeniz İçin Tavsiyeler

  • Ayakkabınızı seçerken iç kısmına dikkat edin. Çok kaygan ve sert olmamalı. Ayrıca ayakkabının uzunluğu ile genişliği ayağınıza göre olmalı.
  • Akşam vakitlerinde ayakkabı almaya çalışın. Çünkü tüm günün yorgunluğunu taşıyan ayaklarınızın hangi ayakkabıda rahat edebileceğini daha iyi seçer.

1-kalın-topuklu-ayakkabılar

  • Ayakkabı alırken her iki ayağınıza da deneyin. Çünkü ayaklarınız aynı orantıda olmayabilir.
  • Ayak tabanınız da ağrı hissederseniz ayakkabının içine ortopedik bir tabanlık yerleştirin ya da topuklu ayakkabılarla uzun süre ayakta duruyorsanız, ayakkabının ön tarafına da silikon metatars yastıkçıkları koyun.
  • Tırnaklarınızı küt kesmeli ve fazla uzatmamalısınız.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Tags

Mustafa YILMAZ

5 yıldır aktif olarak bayan giyim desen tasarımcılığı yapmaktayım.

Related Articles

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close